Koolitus & konsultatsioon

Otsid partnerit, kes aitaks töötajatele veinikoolituste pakkumisel?
Soovid luua või uuendada toitlustuskoha veinimenüüd?
Vajad nõu veinide valimisel oma sündmusele?

Olen Sulle neis küsimustes olemas.

1. Nõustamine sündmustele toidumenüüga sobituvaks veinivalikuks

2. Veinimenüü loomine toitlustuskohale või baarile

Hind: 75€/h

Mirje Uibo veinikoolitused ja veini konsultatsioonid

Koolitus

Kas koged baari- või restoranipidajana, et edukalt müüb vaid majavein kuid suurem osa veinikaardist seisab? Kui tunned end ära ja soovid oma ettevõtte veinikaardi liikumisse saada, siis usun, et koos saame sellele hoo sisse anda. Kuidas see käib?

See koolitus võtab fookusesse Sinu ettevõtte veinikaardi, mille süvitsi läbi töötame. Selle tulemusel koostame töötajatele olulise veinisoovitamise tööriista, nende endi veinikaardi, mis aitab ka veinimaailmas kõhkleval töötajal klientidele suurepäraseid veinisoovitusi jagada.

Analüüs

Enne koolituse läbiviimist teeme Sinu veinikaardile koos analüüsi. Kas veinikaart vastab sinu ettevõtte vajadustele ning sinu kliendi ootustele. Selleks vaatame koos üle söögimenüü ja leiame igale toidule vähemalt paar kaaslast veinikaardilt. Samuti analüüsime põhilisi kliendigruppe, loome neile kliendiprofiilid ning mõleme läbi, milliseid valikuid võiksid nad teha. Vajadusel võime siin etapis veinimenüüd ka muuta või teha potentsiaalseid muudatusettepanekuid, mida järgmises etapis kogu kollektiiviga läbi arutada ja maitsta. See on eeltöö etapp ja võime selle läbi teha tellijaga omavahel või kaasates võtmetöötajaid.

al 3 tundi

Päev 1

Käime veinikaardi veinid põhjalikult läbi. Räägime nende päritolust, valmistamisest, peamistest omadustest ja iseloomust, kontsentreerides selle info 3-5 põhilise märksõnani. Seejärel otsime neile taha põnevad lood või huvitavad faktid, mis antud veinide osas kõnekad ning mida on kaasahaarav klientidele jagada.

Loomine

Eelmises puntis kogutud info alusel loome iga veini kohta müügikaardi ning koostame neist töötajatele eraldi tööalase veinisoovitusmenüü, kus on kõige olulisemad vihjed iga veini tutvustamiseks. See on abivahend, kuhu enne veini lauda viimist on võimalik alati pöörduda. See annab töötajatele veinialast enesekindlust, aitab viia teeninduskvaliteeti veelgi paremale tasemele ning loob klientide vaates veinisoovitustele usaldusväärsust. Ja annab ka vähesema veinikogemusega töötajale võimaluse soovitada veini like a pro ;)

al 4 tundi

Päev 2

Võtame ette söögimenüü. Räägime toidu ja veini sobitamise alustest ning leiame ühiselt iga menüüs oleva toidu juurde 2-3 veinisobivust. Oluline lisaväärtus tuleb, kui saame neid toite veinide juurde ka paralleelselt maitsta. Samuti on hea siin etapis kaasata kokkasid, kes oskavad antud roogade valmistamisest ja maitsetest süvitsi rääkida. Lisame ka toidusoovitused eelmises punktis loodud tööalasele veinikaardile.

al 4 tundi

Kokkuvõte

Lõpetuseks võtame kokku olulisemad pärlid, mida teekonnal õppisime ning kinnistame neid mängulisel viisil.
Praktilise tulemina valmib veinide müügikaartidest koosnev veinisoovitusmenüü, mis aitab ka veinitundmatul töötajal asjatundlikult veinisoovitusi jagada.

Vajadusel olen Sinu jaoks olemas ka koolitusejärgselt, kui peaks tekkima lisaküsimusi, murekohti või muud, mille osas tundub, et minu kompetents abiks võiks olla.

Produktiivse mõttetöö ja selge pea huvides me sel koolitusel veini ei joo, vaid kasutame sommeljeede head abimeest - süljenõud :)

Hind: kokkuleppel sõltuvalt menüü mahust, ent al 500 eur + km

Koolituse maht sõltub veinikaardi pikkusest ja teostus konkreetse ettevõtte täpsemast vajadusest. Päevad ei pruugi olla täispikad koolituspäevad. Koolitus on jaotatud kahele päevale eelkõige eesmärgiga hoida koormust optimaalsena, et aju suudaks infot omandada, seostada ja rakendada.

Soovid rääkida oma koostöömõttest?

Kohtumisaja kokku leppimiseks e-posti või telefoni teel. Kui soovid, et inuga ise kontakteeruksin, jäta sõnum alloleva vormi kaudu.

Aitäh! Teie sõnum on kätte saadud!
Oih! Midagi läks valesti. Palun proovi uuesti.

Avalikud Sündmused

Avalikel veiniõhtutel ja -rännakutel uudistame koos teiste veinisõpradega mõnusas õhkkonnas nii tuntumaid veinipiirkondi ja viinamarjasorte kui vähem avastatud pärle. Tule kampa!

Põnevad maitseelamused

Igal veiniõhtul mekime ära esindusliku rivi veine - nii klassikalisemaid esindajaid kui rariteetseid või mõnel muul moel eristuvaid üllatajaid.

Uued teamised

Võimalus õppida meelelahutuslikul ja lõbusal viisil mõnusas seltskonnas veinimaailma erinevate külgede kohta